Pracownia reklamy wizualnej HEY2DAY Media to zespół specjalistów z zakresu reklamy zewnętrznej. Jeśli interesuje Cię profesjonalna produkcja kasetonów reklamowych czy oryginalne litery przestrzenne, HEY2DAY Media to najlepszy wybór! Skontaktuj się z nami, przedstaw swoje oczekiwania, a my doradzimy czy w sytuacji Twojej firmy lepiej sprawdzą się kasetony z dibondu, pylony reklamowe czy może litery przestrzenne. Poznań i okolice to obszar, na którym działamy najczęściej i to właśnie tu zobaczyć możesz najwięcej spektakularnych efektów naszej pracy.


Każdym Klientem zajmujemy się kompleksowo od stworzenia projektu graficznego do uzyskania ostatecznego efektu reklamy. Tworzone litery podświetlane czy kasetony reklamowe zawsze maksymalnie dopasowujemy do oczekiwań i wizerunku Klienta, proponując zarówno klasyczne, jak i innowacyjne rozwiązania.


Solidnie i terminowo realizujemy zlecenia ATL & BTL, tworzymy szyldy, oklejamy pojazdy, dostarczamy systemy wystawiennicze czy kasetony reklamowe. Poznań jest siedzibą większości naszych Klientów, jednak chętnie zajmujemy się też zleceniami z okolic miasta, jak i innych regionów.


Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz reklamę dla siebie!